DomProduktyRezystoryPrzekaźniki rezystancyjneROX300806MFNF5
ROX300806MFNF5 Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
ROX300806MFNF5
Mfr# ROX300806MFNF5
Mfr. Dale / Vishay
Opis RES 806M OHM 1% 10W AXIAL
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Vishay Dale ROX300806MFNF5
Arkusze danych 1.ROX300806MFNF5.pdf
  2.ROX300806MFNF5.pdf
Wiadomość
Part Number ROX300806MFNF5
Producent Dale / Vishay
Opis RES 806M OHM 1% 10W AXIAL
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych 1.ROX300806MFNF5.pdf 2.ROX300806MFNF5.pdf
Zakres Travel ±1%
Wytrzymałość Metal Oxide Film
Inne nazwy Obsolete
Minimalny odcinek przekroju poprzecznego (Amin) mm² Axial
Skala 0.310" Dia x 3.050" L (7.87mm x 77.47mm)
Średnica obiektywu 2
Duża średnica Odzyskany 806 MOhms
Kolor LED ROX
Impedancja -55°C ~ 230°C
Ochrona ESD Axial
Obecny - katoda ±200ppm/°C
Porty miedziane Flame Proof, High Voltage, Safety
Contact Type 10W