DomProduktyRezystoryPrzekaźniki rezystancyjneROX30069M5FKF5P
ROX30069M5FKF5P Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
ROX30069M5FKF5P
Mfr# ROX30069M5FKF5P
Mfr. Dale / Vishay
Opis RES 69.5M OHM 1% 14W AXIAL
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Vishay Dale ROX30069M5FKF5P
Arkusze danych 1.ROX30069M5FKF5P.pdf
  2.ROX30069M5FKF5P.pdf
Wiadomość
Part Number ROX30069M5FKF5P
Producent Dale / Vishay
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych 1.ROX30069M5FKF5P.pdf 2.ROX30069M5FKF5P.pdf
Zakres Travel ±1%
Skala 0.310" Dia x 3.050" L (7.87mm x 77.47mm)
Średnica obiektywu 2
Duża średnica Odzyskany 69.5 MOhms
Kolor LED ROX
Impedancja -55°C ~ 230°C
Ochrona ESD Axial
Obecny - katoda ±100ppm/°C
Porty miedziane Flame Proof, High Voltage, Safety
Contact Type 14W