DomProduktyRezystoryPrzekaźniki rezystancyjneROX30050M0FKEM
ROX30050M0FKEM Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
ROX30050M0FKEM
Mfr# ROX30050M0FKEM
Mfr. Dale / Vishay
Opis RES 50M OHM 1% 10W AXIAL
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Vishay Dale ROX30050M0FKEM
Arkusze danych 1.ROX30050M0FKEM.pdf
  2.ROX30050M0FKEM.pdf
Wiadomość
Part Number ROX30050M0FKEM
Producent Dale / Vishay
Opis RES 50M OHM 1% 10W AXIAL
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych 1.ROX30050M0FKEM.pdf 2.ROX30050M0FKEM.pdf
Zakres Travel ±1%
Skala 0.310" Dia x 3.050" L (7.87mm x 77.47mm)
Średnica obiektywu 2
Duża średnica Odzyskany 50 MOhms
Kolor LED ROX
Impedancja -55°C ~ 230°C
Ochrona ESD Axial
Obecny - katoda ±100ppm/°C
Porty miedziane Flame Proof, High Voltage, Safety
Contact Type 10W