DomProduktyRezystoryPrzekaźniki rezystancyjneROX300500KFNF5P
ROX300500KFNF5P Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
ROX300500KFNF5P
Mfr# ROX300500KFNF5P
Mfr. Dale / Vishay
Opis RES 500K OHM 1% 14W AXIAL
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Vishay Dale ROX300500KFNF5P
Arkusze danych 1.ROX300500KFNF5P.pdf
  2.ROX300500KFNF5P.pdf
Wiadomość
Part Number ROX300500KFNF5P
Producent Dale / Vishay
Opis RES 500K OHM 1% 14W AXIAL
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych 1.ROX300500KFNF5P.pdf 2.ROX300500KFNF5P.pdf
Zakres Travel ±1%
Skala 0.310" Dia x 3.050" L (7.87mm x 77.47mm)
Średnica obiektywu 2
Duża średnica Odzyskany 500 kOhms
Kolor LED ROX
Impedancja -55°C ~ 230°C
Ochrona ESD Axial
Obecny - katoda ±200ppm/°C
Porty miedziane Flame Proof, High Voltage, Safety
Contact Type 14W