DomProduktyRezystoryPrzekaźniki rezystancyjneROX3002M20FKEM
ROX3002M20FKEM Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
ROX3002M20FKEM
Mfr# ROX3002M20FKEM
Mfr. Dale / Vishay
Opis RES 2.2M OHM 1% 10W AXIAL
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Vishay Dale ROX3002M20FKEM
Arkusze danych 1.ROX3002M20FKEM.pdf
  2.ROX3002M20FKEM.pdf
Wiadomość
Part Number ROX3002M20FKEM
Producent Dale / Vishay
Opis RES 2.2M OHM 1% 10W AXIAL
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych 1.ROX3002M20FKEM.pdf 2.ROX3002M20FKEM.pdf
Zakres Travel ±1%
Wytrzymałość Metal Oxide Film
Inne nazwy Obsolete
Minimalny odcinek przekroju poprzecznego (Amin) mm² Axial
Skala 0.310" Dia x 3.050" L (7.87mm x 77.47mm)
Średnica obiektywu 2
Duża średnica Odzyskany 2.2 MOhms
Kolor LED ROX
Impedancja -55°C ~ 230°C
Ochrona ESD Axial
Obecny - katoda ±100ppm/°C
Porty miedziane Flame Proof, High Voltage, Safety
Contact Type 10W