DomProduktyRezystoryPrzekaźniki rezystancyjneROX300200MGNEMT
ROX300200MGNEMT Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
ROX300200MGNEMT
Mfr# ROX300200MGNEMT
Mfr. Dale / Vishay
Opis RES 200M OHM 2% 10W AXIAL
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Vishay Dale ROX300200MGNEMT
Arkusze danych 1.ROX300200MGNEMT.pdf
  2.ROX300200MGNEMT.pdf
Wiadomość
Part Number ROX300200MGNEMT
Producent Dale / Vishay
Opis RES 200M OHM 2% 10W AXIAL
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych 1.ROX300200MGNEMT.pdf 2.ROX300200MGNEMT.pdf
Zakres Travel ±2%
Wytrzymałość Metal Oxide Film
Inne nazwy Obsolete
Minimalny odcinek przekroju poprzecznego (Amin) mm² Axial
Skala 0.310" Dia x 3.050" L (7.87mm x 77.47mm)
Średnica obiektywu 2
Duża średnica Odzyskany 200 MOhms
Kolor LED ROX
Impedancja -55°C ~ 230°C
Ochrona ESD Axial
Obecny - katoda ±200ppm/°C
Porty miedziane Flame Proof, High Voltage, Safety
Contact Type 10W