DomProduktyRezystoryPrzekaźniki rezystancyjneROX20010M0FNF5T
ROX20010M0FNF5T Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
ROX20010M0FNF5T
Mfr# ROX20010M0FNF5T
Mfr. Dale / Vishay
Opis RES 10M OHM 1% 6W AXIAL
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Vishay Dale ROX20010M0FNF5T
Arkusze danych 1.ROX20010M0FNF5T.pdf
  2.ROX20010M0FNF5T.pdf
Wiadomość
Part Number ROX20010M0FNF5T
Producent Dale / Vishay
Opis RES 10M OHM 1% 6W AXIAL
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych 1.ROX20010M0FNF5T.pdf 2.ROX20010M0FNF5T.pdf
Zakres Travel ±1%
Wytrzymałość Metal Oxide Film
Inne nazwy Obsolete
Minimalny odcinek przekroju poprzecznego (Amin) mm² Axial
Skala 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
Średnica obiektywu 2
Duża średnica Odzyskany 10 MOhms
Kolor LED ROX
Impedancja -55°C ~ 230°C
Ochrona ESD Axial
Obecny - katoda ±200ppm/°C
Porty miedziane Flame Proof, High Voltage, Safety
Contact Type 6W