DomProduktyKondensatoryKondensatory tantaluT491D106K035AS-F
T491D106K035AS-F Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
T491D106K035AS-F
Mfr# T491D106K035AS-F
Mfr. CDE (Cornell Dubilier Electronics)
Opis CAP TANT 10UF 10% 35V 2917
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Cornell Dubilier Electronics (CDE) T491D106K035AS-F
Arkusze danych T491D106K035AS-F.pdf
Wiadomość
Part Number T491D106K035AS-F
Producent CDE (Cornell Dubilier Electronics)
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 35 V
Zakres Travel ±10%
taśma wliczony Molded
Inne nazwy Obsolete
Minimalny odcinek przekroju poprzecznego (Amin) mm² 2917 (7343 Metric)
Skala 0.287' L x 0.169' W (7.30mm x 4.30mm)
Kolor LED T491
Impedancja -55°C ~ 125°C
Format danych -
Obecny - Wyjście (Typ) -
Porty miedziane General Purpose
Kontakt Timing 10 µF
Kod klasy 0.122' (3.10mm)