DomProduktyRezystoryPrzekaźniki rezystancyjneROX3SJ3R3
ROX3SJ3R3 Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
ROX3SJ3R3
Mfr# ROX3SJ3R3
Mfr. AMP Connectors/TE Connectivity
Opis RES 3.3 OHM 5% 3W AXIAL
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o TE Connectivity Passive Product ROX3SJ3R3
Arkusze danych 1.ROX3SJ3R3.pdf
  2.ROX3SJ3R3.pdf
  3.ROX3SJ3R3.pdf
  4.ROX3SJ3R3.pdf
Opis
  • Na stanie:268 pcs
Wiadomość
Part Number ROX3SJ3R3
Producent AMP Connectors/TE Connectivity
Opis RES 3.3 OHM 5% 3W AXIAL
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 268 pcs
Arkusze danych 1.ROX3SJ3R3.pdf 2.ROX3SJ3R3.pdf 3.ROX3SJ3R3.pdf 4.ROX3SJ3R3.pdf
Zakres Travel ±5%
Skala 0.217" Dia x 0.630" L (5.50mm x 16.00mm)
Średnica obiektywu 2
Duża średnica Odzyskany 3.3 Ohms
Kolor LED ROX, Neohm
Impedancja -55°C ~ 200°C
Ochrona ESD Axial
Obecny - katoda ±350ppm/°C
Porty miedziane Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Contact Type 3W