DomProduktyRezystoryPrzekaźniki rezystancyjneROX3SJR22/BL
ROX3SJR22/BL Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
ROX3SJR22/BL
Mfr# ROX3SJR22/BL
Mfr. AMP Connectors/TE Connectivity
Opis RES 0.22 OHM 5% 3W AXIAL
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o TE Connectivity Passive Product ROX3SJR22/BL
Arkusze danych 1.ROX3SJR22/BL.pdf
  2.ROX3SJR22/BL.pdf
  3.ROX3SJR22/BL.pdf
Wiadomość
Part Number ROX3SJR22/BL
Producent AMP Connectors/TE Connectivity
Opis RES 0.22 OHM 5% 3W AXIAL
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 8042 pcs
Arkusze danych 1.ROX3SJR22/BL.pdf 2.ROX3SJR22/BL.pdf 3.ROX3SJR22/BL.pdf
Zakres Travel ±5%
Skala 0.217' Dia x 0.630' L (5.50mm x 16.00mm)
Średnica obiektywu 2
Duża średnica Odzyskany 220 mOhms
Kolor LED ROX, Neohm
Impedancja -55°C ~ 200°C
Ochrona ESD Axial
Obecny - katoda ±350ppm/°C
Porty miedziane Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Contact Type 3W