DomProduktyRezystoryPrzekaźniki rezystancyjneROX3SJ4R7
ROX3SJ4R7 Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
ROX3SJ4R7
Mfr# ROX3SJ4R7
Mfr. AMP Connectors/TE Connectivity
Opis RES 4.7 OHM 5% 3W AXIAL
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o TE Connectivity Passive Product ROX3SJ4R7
Arkusze danych 1.ROX3SJ4R7.pdf
  2.ROX3SJ4R7.pdf
  3.ROX3SJ4R7.pdf
  4.ROX3SJ4R7.pdf
Wiadomość
Part Number ROX3SJ4R7
Producent AMP Connectors/TE Connectivity
Opis RES 4.7 OHM 5% 3W AXIAL
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 33947 pcs
Arkusze danych 1.ROX3SJ4R7.pdf 2.ROX3SJ4R7.pdf 3.ROX3SJ4R7.pdf 4.ROX3SJ4R7.pdf
Zakres Travel ±5%
Skala 0.217' Dia x 0.630' L (5.50mm x 16.00mm)
Średnica obiektywu 2
Duża średnica Odzyskany 4.7 Ohms
Kolor LED ROX, Neohm
Impedancja -55°C ~ 200°C
Ochrona ESD Axial
Obecny - katoda ±350ppm/°C
Porty miedziane Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Contact Type 3W