DomProduktyRezystoryPrzekaźniki rezystancyjneROX3SG4R7
ROX3SG4R7 Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
ROX3SG4R7
Mfr# ROX3SG4R7
Mfr. AMP Connectors/TE Connectivity
Opis RES 4.7 OHM 2% 3W AXIAL
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o TE Connectivity Passive Product ROX3SG4R7
Arkusze danych 1.ROX3SG4R7.pdf
  2.ROX3SG4R7.pdf
  3.ROX3SG4R7.pdf
Opis
  • Na stanie:92 pcs
Wiadomość
Part Number ROX3SG4R7
Producent AMP Connectors/TE Connectivity
Opis RES 4.7 OHM 2% 3W AXIAL
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 92 pcs
Arkusze danych 1.ROX3SG4R7.pdf 2.ROX3SG4R7.pdf 3.ROX3SG4R7.pdf
Zakres Travel ±2%
Skala 0.217" Dia x 0.630" L (5.50mm x 16.00mm)
Średnica obiektywu 2
Duża średnica Odzyskany 4.7 Ohms
Kolor LED ROX, Neohm
Impedancja -55°C ~ 200°C
Ochrona ESD Axial
Obecny - katoda ±350ppm/°C
Porty miedziane Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Contact Type 3W