DomProduktyUkłady scaloneLogic - buforki, sterowniki, odbiorniki, transceiverM74LCX16240DTR2G
M74LCX16240DTR2G Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
M74LCX16240DTR2G
Mfr# M74LCX16240DTR2G
Mfr. AMI Semiconductor/onsemi
Opis IC BUFFER INVERT 3.6V 48TSSOP
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o onsemi M74LCX16240DTR2G
Arkusze danych 1.M74LCX16240DTR2G.pdf
  2.M74LCX16240DTR2G.pdf
  3.M74LCX16240DTR2G.pdf
  4.M74LCX16240DTR2G.pdf
  5.M74LCX16240DTR2G.pdf
  6.M74LCX16240DTR2G.pdf
Wiadomość
Part Number M74LCX16240DTR2G
Producent AMI Semiconductor/onsemi
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Napięcie - Wyjście 2 Buffer, Inverting
Napięcie - Naprzód (Vf) (Typ) 24mA, 24mA
Technologia Surface Mount
Materiał paska -
Region Wykorzystywane 4
Sygnał wyjściowy 2V ~ 3.6V
Inne nazwy Active
Ilość SCR, diody 3-State
Ilość ogniw 4
Minimalny odcinek przekroju poprzecznego (Amin) mm² 48-TFSOP (0.240', 6.10mm Width)
Kolor LED 74LCX
Impedancja -40°C ~ 85°C (TA)